Sale!

Sconto Šatní skříň TRIENT pinie/dub artisan, 5 dveří, 3 zrcadla

22 999 

Tento model Sconto Šatní skříň TRIENT pinie/dub artisan, 5 dveří, 3 zrcadla je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 31999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7dc729289a49 Kategorie:

Popis

Prostorná šatní skříň TRIENT je vyrobena v příjemném stylu Provence. Odlehčující bílý odstín dekoru borovice andersen je doplněn výraznějším dekorem dubu artisan v podobě horní desky. Šatní skříň, o hloubce 60 cm, poskytuje dostatek úložného prostoru, který je rozdělen do tří bloků. Prostřední je nejmenší a disponuje **4 vloženými policemi** pro oblečení a lůžkoviny. V prostředních blocích se nachází celkem **2 šatní tyče** a **4 vložené police**. Dveře jsou klasického otočného typu, z nichž troje jsou z vnější strany opatřeny **zrcadly**, která zároveň opticky zvětší prostor. **Decentní úchytky** dokreslují celkový styl a zároveň usnadňují otevírání. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň TRIENT pinie/dub artisan, 5 dveří, 3 zrcadla - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň TRIENT pinie/dub artisan, 5 dveří, 3 zrcadla - nábytek SCONTO online .cz