Sale!

Sconto Šatní skříň SHEA alpská bílá, 2 dveře, 1 zrcadlo

11 999 

Tento model Sconto Šatní skříň SHEA alpská bílá, 2 dveře, 1 zrcadlo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 16999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 2696172b1163 Kategorie:

Popis

Moderní 2dveřová šatní skříň SHEA se stane dominantou, která navíc díky zrcadlovým dveřím vaši ložnici opticky zvětší. Vnitřní uspořádání skříně, o hloubce 72 cm, je rozděleno na dva stejně velké hlavní bloky, kdy se v jednom bloku nachází celkem 6 vložených polic a 1 šatní tyč a v druhém naopak jen jedna police a také 1 šatní tyč. Z vnější strany oceníte praktické háčky a elementy pro odložení doplňků s multifunkčním využitím. Konstrukce jednotlivých posuvných dveří je rozdělena do 4 panelů, zrcadlové dveře jsou sestaveny z panelů, které jsou navíc z vnější strany po celé ploše opatřeny zrcadlem. Materiálem je odolné a na údržbu nenáročné lamino. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň SHEA alpská bílá, 2 dveře, 1 zrcadlo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň SHEA alpská bílá, 2 dveře, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO online .cz