Sale!

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 7 dveří, zrcadlo

20 459 

Tento model Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 7 dveří, zrcadlo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 32999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 8d21827ec8ef Kategorie:

Popis

Vneste do vaší ložnice komfort a funkčnost v moderním stylu, který podtrhuje barevná kombinace antracitové barvy s dekorem dubu artisan a kvalitní laminovaný materiál. **Šatní skříň SAVANNA** má prakticky organizovaný úložný prostor, který se skládá z **2 šatních tyčí** a **3 vložených polic**, které se nachází za **7 otočnými dvířky**. Jedny dvířka jsou vybavena **zrcadlem**, která opticky zvětší prostor a dodají skříni na eleganci. Skříň je doplněna ještě o 6 prostorných zásuvek, které jsou vybaveny **tlumeným způsobem dovírání** a **kovovými úchytkami** v černé barvě. Vrchní zásuvka širších rozměrů obsahuje integrovaný organizátor pro vaše šperky a další doplňky, které vyžadují přehledné uložení. Předmontované výškově **nastavitelné sokly** do 15 mm pro přizpůsobení nerovností podlahových povrchů. Určitě oceníte pohodlnou a rychlou montáž kovových pantů otočných dveří, které jednoduše namontujete zaklapnutím dílů do sebe. Aby byla vaše skříň kompletní, doporučujeme doplnit rámovou lištou SAVANNA, která tlumí dojezdy dveří a zajišťuje tak její větší stabilitu. Navíc se s lištou bude do skříně méně prášit a skříň získá masivnější vzhled. Skříň SAVANNA lze kombinovat s ostatními druhy nábytku ze stejnojmenného programu SAVANNA. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 7 dveří, zrcadlo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 7 dveří, zrcadlo - nábytek SCONTO online .cz