Sale!

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 300 cm

31 999  22 999 

Tento model Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 300 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 31999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 9995f20fea8b Kategorie:

Popis

Vneste do vaší ložnice především komfort a funkčnost v moderním stylu, který podtrhuje barevná kombinace antracitové barvy s dekorem dubu artisan a kvalitní materiál lamino. Šatní skříň SAVANNA o hloubce a výšce 65 x 218 cm se liší v šířkách, záleží jen na vás, která varianta naplní vaši představu o úložném prostoru. Velkou úsporou místa během manipulace jsou posuvné dveře, které jsou z vnější strany zároveň opatřeny zrcadlovými panely na obou dveřích. Hlavní vnitřní prostor je u všech variant rozdělen do několika částí, kde se v každé z nich nachází šatní tyč a nad ní vložená police. Snadná a rychlá montáž – předmontované sokly – výškově nastavitelné do 15 mm pro přizpůsobení nerovností podlahových povrchů. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 300 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 300 cm - nábytek SCONTO online .cz