Sale!

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm, 1 zrcadlo

23 999 

Tento model Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm, 1 zrcadlo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 32999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 21820371771d Kategorie:

Popis

Vneste do vaší ložnice především komfort a funkčnost v moderním stylu, který podtrhuje barevná kombinace antracitové barvy s dekorem dubu artisan a kvalitní materiál lamino. Šatní skříň SAVANNA o hloubce a výšce 58 x 216 cm má bohatě organizovaný úložný prostor, který se skládá z 6 zásuvek a uvnitř 2 šatních tyčí, 3 vložených polic, které se nachází za otočnými dvířky, jejichž počet a zároveň také počet zrcadel z vnější strany se odvíjí od šířky varianty skříně. Záleží jen na vás, která varianta naplní vaši představu o úložném prostoru. Veškeré zásuvky a dvířka jsou opatřeny tlumeným způsobem dovírání a kovovými úchytkami v černé barvě. Vrchní zásuvka širších rozměrů uvnitř ukrývá integrovaný organizátor pro vaše šperky a další doplňky, které vyžadují přehledné uložení. Aby byla vaše skříň kompletní, doporučujeme doplnit lištou SAVANNA. Snadná a rychlá montáž. Předmontované sokly – výškově nastavitelné do 15 mm pro přizpůsobení nerovností podlahových povrchů. Pohodlná a hlavně rychlá montáž kovových pantů otočných dveří, které jednoduše namontujete zaklapnutím dílů do sebe. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO online .cz