Sale!

Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá

11 499 

Tento model Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 15899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: b20b16084472 Kategorie:

Popis

Šatní skříň RIAN vám poskytne dostatek krytého úložného prostoru pro vaše oblečení a doplňky a to v podobě 2 zásuvek a za párem otočných dveří se uvnitř nachází vložená police spolu s šatní tyčí. Skříň vás okouzlí originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva a v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do interiéru kus přírody. Tento unikátní dřevěný prvek v ručním, hrubém zpracování se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, který se postará o jejich tiché dovírání. LED posvícení lišty je součástí. Šatní skříň RIAN ve spojení s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá - nábytek SCONTO online .cz