Sale!

Sconto Šatní skříň MONO 01 dub evoke/černá

8 999 

Tento model Sconto Šatní skříň MONO 01 dub evoke/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12599.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7e352ffb6248 Kategorie:

Popis

Dokonalý přehled, perfektní organizace? Zakomponujte do interiéru šatní skříň MONO, která vám poskytne nejen **funkční úložný prostor**, ale zároveň dokáže být ozdobou interiéru. **Kombinace dekoru dřeva a kovu** vnese do vašeho obýváku jemný nádech industriální krásy. Členěný úložný prostor za dvířky je tvořen **kovovou šatní tyčí a dřevěnými policemi**. Vaše oblečení spolu s doplňky budete mít přehledně uloženy a vždy po ruce. Dvířka skříně jsou opatřena systémem **PUSH TO OPEN**, který umožní **otevření dvířek samočinně a téměř nehlučně** – stačí lehce na ně zatlačit. Součástí skříně je také **integrované, decentní LED osvětlení**, které vytváří útulnou atmosféru. S chytře organizovanou šatní skříní MONO neztratíte ani minutu, může být originálním solitérem sama o sobě, ale i součást celé sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň MONO 01 dub evoke/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň MONO 01 dub evoke/černá - nábytek SCONTO online .cz