Sale!

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 270 cm, 1 zrcadlo

13 999 

Tento model Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 270 cm, 1 zrcadlo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 19999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: caa13e2b5e9a Kategorie:

Popis

Vytvořte si moderní ložnici v jednoduchém stylu s industriálními prvky jako je kontrastní kombinace chladnějšího odstínu grafit a teplého dekoru prkenného dubu s kovovými elementy v černé barvě. Trojdveřová šatní skříň MARION je tvořena úložným prostorem, o celkové šířce 270 cm a hloubce 65 cm, který je uvnitř rozdělen na 3 hlavní stejně velké části. V každé části se nachází šatní tyč a nad ní je vložena police. Posuvné dveře šetří místo během manipulace a jedny z nich jsou z vnější strany opatřeny 4 zrcadlovými panely, které opticky zvětší vaši ložnici. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 270 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 270 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO online .cz