Sale!

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, zrcadlo

12 999 

Tento model Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, zrcadlo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 18499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 8773f85184e7 Kategorie:

Popis

Vytvořte si moderní ložnici v industriální stylu. Kontrastní kombinace chladnějšího grafitového odstínu a teplého dekoru prkenného dubu s kovovými elementy vnese do vaší ložnice kouzlo starých továren. **Skříň MARION** má prakticky členěný úložný prostor, který se skládá z 2 šatních tyčí a 2 vložených polic. Skříň je díky posuvným dveřím **ideální o menších prostor**. Navíc dokáže díky **zrcadlovým dveřím** prostor i opticky zvětšit. Odolné a na údržbu nenáročné lamino je ideální pro každodenní používání. Skříň lze zkombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmeného nábytkového programu MARION. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, zrcadlo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, zrcadlo - nábytek SCONTO online .cz