Sale!

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, 3 zrcadla

11 999 

Tento model Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, 3 zrcadla je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 16999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 772a5a837ccd Kategorie:

Popis

Vytvořte si moderní ložnici v industriální stylu. Kontrastní kombinace chladnějšího grafitového odstínu a teplého dekoru prkenného dubu s kovovými elementy vnese do vaší ložnice kouzlo starých továren. **Skříň MARION** má prakticky členěný úložný prostor, který se skládá z 3 šatních tyčí a 3 vložených polic. Skříň je doplněna o **zrcadlové dveře**, které opticky zvětšují interiér a dodávají celkovému vzhledu na eleganci. Odolné a na údržbu nenáročné lamino je ideální pro každodenní používání. Skříň lze zkombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmeného nábytkového programu MARION. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, 3 zrcadla - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, 3 zrcadla - nábytek SCONTO online .cz