Sale!

Sconto Šatní skříň LUCI dub artisan/šedá

9 199 

Tento model Sconto Šatní skříň LUCI dub artisan/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 1f8423fbb269 Kategorie:

Popis

Šatní skříň LUCI patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. K dispozici máte dostatek úložného prostoru pěkně schovaného za dvířky, kde lehce uložíte vaše oblečení spolu s doplňky a vše budete mít přehledně a vždy po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, který se postará o jejich tiché dovírání. Šatní skříň stylově i funkčně doplňuje kolekci LUCI. Kombinací jednotlivých prvků můžete snadno vytvořit reprezentativní prostor v jednotném designu. Součástí skříně je také integrované, decentní LED podsvícení lišty, které vytváří útulnou atmosféru. Skříň LUCI může být originálním solitérem sama o sobě, ale i součást celé sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň LUCI dub artisan/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň LUCI dub artisan/šedá - nábytek SCONTO online .cz