Sale!

Sconto Šatní skříň HAZEL II dub sonoma

9 999 

Tento model Sconto Šatní skříň HAZEL II dub sonoma je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13399.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 3862a1994859 Kategorie:

Popis

Šatní skříň HAZEL II se díky svému **klasickému nadčasovému stylu** hodí do každého interiéru. Jednobarevný a jednoduchý design lehce **zkombinujete s ostatními klasickými druhy nábytku**. Skříň je velmi multifunkční a lze ji umístit do ložnice, předsíně, nebo šatny. Šatní skříň disponuje **2 posuvnými dveřmi s kovovými úchyty** pro snadnou manipulaci. Díky **posuvnému otevírání** je **vhodná i do menších prostor**. Pokud tedy bojujete s každým centimetrem ve vašem interiéru, skříň s posuvnými dveřmi je ideální volba. Vnitřní prostor se skládá z **5 polic** a **3 šatních tyčí**. Vysoký úložný prostor s odolnou tyčí poskytuje místo pro zavěšení dlouhých šatů. Tyč pojme až 5 ramínek. Další prostory s šatními tyčemi jsou nižší a lze je využít pro zavěšení sak a košil. Širokou polici ve spodní části skříně využijete pro uskladnění bot. Horní širokou polici naopak pro klobouky, kabelky, nebo lůžkoviny. Úzké police v pravé části skříně jsou ideální pro trička a menší předměty. Skříň je vyrobena z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň HAZEL II dub sonoma - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň HAZEL II dub sonoma - nábytek SCONTO online .cz