Sale!

Sconto Šatní skříň HAYDEN bílá vysoký lesk, 3-dveřová

13 999  9 999 

Tento model Sconto Šatní skříň HAYDEN bílá vysoký lesk, 3-dveřová je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 28ec00f11774 Kategorie:

Popis

Šatní skříň HAYDEN vám poskytne přehledný úložný prostor, který lze využít především v ložnici nebo také v předsíni. Příjemná bílá barva ve vysokém lesku vytváří neutrální elegantní dojem, snadno tak zapadne do vašeho interiéru. Vnitřní vybavení se skládá celkem ze 4 vložených polic, jedné šatní tyče a celkem 4 zásuvek různých rozměrů. Šířka některých polic, délka šatní tyče uvnitř a počet dvířek se odvíjí od velikosti skříně. Zásuvky s kuličkovými pojezdy a kovovými vodícími kolejnicemi zajišťují tichý chod. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Pro snadné otevírání skříně slouží úchytky jednoduchého nenápadného tvaru. Jednoduchá a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň HAYDEN bílá vysoký lesk, 3-dveřová - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň HAYDEN bílá vysoký lesk, 3-dveřová - nábytek SCONTO online .cz