Sale!

Sconto Šatní skříň GOING dub amber

21 499 

Tento model Sconto Šatní skříň GOING dub amber je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 29999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 64165a050cc3 Kategorie:

Popis

Šatní skříň GOING ve **venkovském stylu** vnese do vaší ložnice kouzlo venkova. Dekor dubu amber s jemným strukturováním a zdobnými prvky působí dojmem masivního dřeva a krásně zútulní interiér. Šatní skříň kombinuje úložné prostory pro zavěšení ramínek s oblečením a prostorné police pro uložení nejrůznějších předmětů. Celkem zde najdete **8 vložených polic**, **2 šatní tyče** a praktické místo ve spodní části skříně, kde můžete uložit obuv. Tři z pěti otočných dveří mají vysoké **zrcadlo**, které opticky zvětší váš interiér. **Foliovaná dřevovláknitá deska** je běžně užívaným materiálem pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Vyniká výtečnou tvarovou zpracovatelností a umožňuje vytváření různých zdobných prvků. Dobře odolává vlhkosti. **Kované úchytky** podtrhují celkový venkovský design a jsou praktickým pomocníkem při manipulaci s nábytkem. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň GOING dub amber - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň GOING dub amber - nábytek SCONTO online .cz