Sale!

Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 6 dveří, 2 zásuvky

16 999  11 999 

Tento model Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 6 dveří, 2 zásuvky je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 16999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 2771a3496b18 Kategorie:

Popis

Šatní skříň GABRIELLE s bytelnou konstrukcí a výrazným korpusem v dekoru dubu stirling příjemně zútulní i vaši ložnici. Hloubka skříně o 58 cm zajistí dostatek úložného prostoru, který je uvnitř rozčleněn do několika segmentů, které plní svůj účel. Vaše oblečení i doplňky budou přehledně uspořádané, je jen na vás jakou šířku skříně zvolíte. Zásuvky disponují kovovým mechanismem a tichým chodem během užívání. Otočná dvířka lze otevírat jednoduchým způsobem díky úchytkám, které jsou v dekoru dubu stirling barevně sladěny s korpusem skříně. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 6 dveří, 2 zásuvky - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 6 dveří, 2 zásuvky - nábytek SCONTO online .cz