Sale!

Sconto Šatní skříň FARGO 04 smrk canyon/šedá

4 079 

Tento model Sconto Šatní skříň FARGO 04 smrk canyon/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 6799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 828a3438f903 Kategorie:

Popis

**Šatní skříň FARGO 04** v industriálním stylu je dokonalým řešením úložných prostor do menších dětských a sourozeneckých pokojů. Ocelově šedá barva otočných dvířek a korpus v dekoru smrku canyon s potisky dodává nábytku naprostou originalitu. Skříň disponuje **5 vloženými policemi** a **zásuvkou**. Poskytuje tak dostatek místa pro uložení oděvů, úložných boxů nebo sportovního vybavení. Otevřená police poslouží k vystavení knih a dekorací. Hlavním materiálem je **laminovaná dřevotřísková deska**, která je doplněna o přední část z **dřevovláknité MDF desky** s ABS hranami. Tento materiál disponuje odolností vůči mechanickému zatížení a působení vlhkosti. Skříň je nenáročná na údržbu. Skříň lze kombinovat s ostatním nábytkem z programu FARGO. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Dětské skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň FARGO 04 smrk canyon/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň FARGO 04 smrk canyon/šedá - nábytek SCONTO online .cz