Sale!

Sconto Šatní skříň FARGO 01 smrk canion/šedá

9 999 

Tento model Sconto Šatní skříň FARGO 01 smrk canion/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Popis

**Šatní skříň FARGO 01** v industriálním stylu je charakteristická kombinací ocelově šedé barvy s dekorem smrku canion. Potisky dodávají nábytku naprostou originalitu. Skříň disponuje **5 vloženými policemi**, **šatní tyčí** a **prostornými zásuvkami**. Poskytuje tak dostatek místa pro uložení oděvů, úložných boxů nebo sportovního vybavení. Hlavním materiálem je **laminovaná dřevotřísková deska**, která je doplněna o přední část z **dřevovláknité MDF desky** s ABS hranami. Tento materiál disponuje odolností vůči mechanickému zatížení a působení vlhkosti. Skříň je nenáročná na údržbu a lze ji kombinovat s ostatním nábytkem z programu FARGO. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Dětské skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň FARGO 01 smrk canion/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň FARGO 01 smrk canion/šedá - nábytek SCONTO online .cz