Sale!

Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 250 cm, 1 zrcadlo

27 999 

Tento model Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 250 cm, 1 zrcadlo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 38999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: ddffbda0ea1e Kategorie:

Popis

Šatní skříň ELIOT působí moderním a zároveň čistým dojmem. To má na svědomí atraktivní provedení konstrukce a její odstín bílé barvy. Posuvná dvířka zajišťují pohodlnou manipulaci a umožňují snadný přístup k uloženým oděvům. Úložný prostor je rozčleněn do hlavních bloků o hloubce 65 cm. Každý blok zahrnuje jednu až dvě horní police a šatní tyč. Levá část má navíc vždy jednu dolní polici a tři zásuvky. Zásuvky jsou bezúchytové a otevírání usnadní bytelné kovové výztuhy. Skříň je vyrobena ze snadno udržovatelného laminovaného materiálu. Šířku skříně lze vybrat ze dvou variant a je dostupná také se zrcadli. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 250 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 250 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO online .cz