Sale!

Sconto Šatní skříň DECLAN bílá/grafit, 180 cm, 4 zrcadla

12 999 

Tento model Sconto Šatní skříň DECLAN bílá/grafit, 180 cm, 4 zrcadla je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 17999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 98116c45402f Kategorie:

Popis

Šatní skříň DECLAN propojuje příjemný estetický vzhled s funkčností vnitřního bohatě rozčleněného úložného prostoru s hloubkou 58 cm a výškou 208 cm, která pro vás bude efektivním a přehledným řešením pro vaše oblečení a doplňky. Počet a rozměry jednotlivých polic, zásuvek, šatních tyčí a zrcadlových dveří závisí na šířce varianty skříně, kterou zvolíte. Přehled vnitřního vybavení si můžete prohlédnout na odpovídajícím obrázku u každé varianty. Zrcadlo na dveřích z vnější strany je elegantním i praktickým prvkem, které dokáže opticky zvětšit vaši ložnici, kde se stane tato skříň nepřehlédnutelnou dominantou. Materiálem je na údržbu nenáročné lamino. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň DECLAN bílá/grafit, 180 cm, 4 zrcadla - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň DECLAN bílá/grafit, 180 cm, 4 zrcadla - nábytek SCONTO online .cz