Sale!

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, zrcadlo uvnitř

28 999 

Tento model Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, zrcadlo uvnitř je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 40999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: add68b10e794 Kategorie:

Popis

Šatní skříň COLIN vám poskytne bohatě organizovaný vnitřní úložný prostor, který je za klasickými otočnými dveřmi rozdělen do bloků, kdy se jak počet dveří, tak počet bloků odvíjí od celkové šířky jednotlivých variant skříně, kterou si sami zvolíte z naší konkrétní nabídky. Vnitřní vybavení se skládá ze zásuvek, vložených polic, šatních tyčí a zrcadla, které se nachází na vnitřní straně dveří. Jemný a tichý způsob dovírání dveří zajišťuje systém soft-close. Také zásuvky, které disponují spodními výsuvy, jsou opatřeny tlumeným systémem navíc se samodovíráním. Korpus i dveře jsou vyrobeny z lamina v odstínu alpské bílé barvy, kdy přední plochy dveří jsou vyhotoveny ve vysokém lesku. Materiál je nenáročný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, zrcadlo uvnitř - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, zrcadlo uvnitř - nábytek SCONTO online .cz