Sale!

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 6 dveří

26 039 

Tento model Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 6 dveří je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 41999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 07af11d94a6f Kategorie:

Popis

Šatní skříň COLIN vám poskytne bohatě členěný vnitřní úložný prostor, který vám umožní přehledně rozdělit veškeré vaše oblečení a další předměty. Korpus i dveře jsou vyrobeny z lamina v odstínu alpské bílé barvy, kdy přední plochy dveří jsou vyhotoveny ve **vysokém lesku**. Materiál je nenáročný na údržbu. Celý design skříně působí luxusním dojmem. Za **6 otočnými dveřmi** je úložný prostor rozdělený na tři bloky. První blok zprava je vybaven **3 prostornými zásuvkami** s tichým samodovíráním. Najdete zde i **šatní tyč** a další **2 vložené police**. Prostřední blok umožňuje zavěšení oděvů na **šatní tyč** a uložení oblečení/lůžkovin do **5 vložených polic**. Poslední užší blok s **šatní tyčí** a **2 policemi** poslouží pro pověšení dlouhých šatů. Na vnitřní straně dveří posledního bloku určitě oceníte i zabudované **zrcadlo**. Jemný a tichý způsob dovírání dveří zajišťuje systém **soft-close**. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 6 dveří - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 6 dveří - nábytek SCONTO online .cz