Sale!

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 6 dveří, 2 zrcadla

30 379 

Tento model Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 6 dveří, 2 zrcadla je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 48999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 362d057c2c93 Kategorie:

Popis

Šatní skříň COLIN vám poskytne bohatě členěný vnitřní úložný prostor, který vám umožní přehledně rozdělit veškeré vaše oblečení a další předměty. Korpus i dveře jsou vyrobeny z lamina v odstínu alpské bílé barvy, kdy přední plochy dveří jsou vyhotoveny ve **vysokém lesku**. Materiál je nenáročný na údržbu. Celý design skříně působí luxusním dojmem díky **zrcadlovým dveřím**, které navíc opticky zvětší interiér. Za **6 otočnými dveřmi** je úložný prostor rozdělený na 4 bloky. Po stranách jsou užší bloky, které jsou vybaveny **2 vloženými policemi** a **šatní tyčí**. Uprostřed jsou dva širší bloky, z nichž jeden disponuje **5 vloženými policemi ** a **vloženou policí** pro zavěšení šatů. V druhém hlavním bloku jsou **3 prostorné zásuvky** s tichým samodovíráním, **vložená police** a **šatní tyč**. Jemný a tichý způsob dovírání dveří zajišťuje systém **soft-close**. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 6 dveří, 2 zrcadla - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 6 dveří, 2 zrcadla - nábytek SCONTO online .cz