Sale!

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 5 dveří

25 419 

Tento model Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 5 dveří je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 40999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 9462bfdec992 Kategorie:

Popis

Šatní skříň COLIN vám poskytne bohatě členěný vnitřní úložný prostor, který vám umožní přehledně rozdělit veškeré vaše oblečení a další předměty. Korpus i dveře jsou vyrobeny z lamina v odstínu alpské bílé barvy, kdy přední plochy dveří jsou vyhotoveny ve **vysokém lesku**. Materiál je nenáročný na údržbu. Celý design skříně působí luxusním dojmem.¨ Za **5 otočnými dveřmi** je úložný prostor rozdělený na dva hlavní bloky a jeden menší blok uprostřed. Jeden z větších bloků umožňuje zavěšení delších oděvů na **šatní tyč** a uložení oblečení/lůžkovin do **5 vložených polic**. Druhý hlavní blok je vybaven **3 prostornými zásuvkami** s tichým samodovíráním. Najdete zde i **šatní tyč** a další **2 vložené police**. Uprostřed je samostatný užší blok s **šatní tyčí** a **2 policemi**. Na vnitřní straně dveří určitě oceníte zabudované **zrcadlo**. Jemný a tichý způsob dovírání dveří zajišťuje systém **soft-close**. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 5 dveří - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá, 5 dveří - nábytek SCONTO online .cz