Sale!

Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 4 dveře, 8 zásuvek, 2 zrcadla

9 999 

Tento model Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 4 dveře, 8 zásuvek, 2 zrcadla je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: a100ed87e93d Kategorie:

Popis

Prostornou šatní skříň BENETT snadno zkombinujete se zbytkem interiéru díky neutrální přírodní barvě a nadčasovému provedení. Úložný prostor se skládá z několika zásuvek a za otočnými dveřmi je vnitřní prostor rozdělen do hlavních bloků, ve kterých se nachází vybavení v podobě polic a šatních tyčí. Počet zásuvek, zrcadel, dveří a vybavení se odvíjí od šířky varianty skříně, kterou si zvolíte v naší nabídce. Decentní úchytky usnadňují otevírání. Tichý chod zásuvek s kuličkovými ložisky. Dřevěný materiál je opatřen speciální tištěnou povrchovou úpravou v dekoru dub sonoma, která není náročná na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 4 dveře, 8 zásuvek, 2 zrcadla - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 4 dveře, 8 zásuvek, 2 zrcadla - nábytek SCONTO online .cz