Sale!

Sconto Šatní skříň AULIN dub sonoma

6 399 

Tento model Sconto Šatní skříň AULIN dub sonoma je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8379.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: ad7f0f241d50 Kategorie:

Popis

Trápí vás málo místa nebo potřebujete vyřešit nedostatek úložných prostor? Nábytek AULIN v oblíbeném dekoru dub sonoma představuje nejenom hezký, ale i mimořádně praktický a funkční program do vaší ložnice – navržený tak, aby využil každý koutek na maximum. Atypická úzká skříň AULIN je ideální k zaklončení skříňové sestavy. Díky zkosenému tvaru skříně pak sestava nevyčnívá a lze ji umístit třeba i za vašimi pokojovými dveřmi. Uvnitř najdete 7 polic. Program AULIN je vyroben z dřevěných materiálů z udržitelných zdrojů. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování, ke kterému může časem docházet u foliovaných či laminovaných povrchů Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň AULIN dub sonoma - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň AULIN dub sonoma - nábytek SCONTO online .cz