Sale!

Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 4-dveřová se 2 zrcadly

10 499  7 499 

Tento model Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 4-dveřová se 2 zrcadly je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 10499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 6d5a5c0ee82f Kategorie:

Popis

Šatní skříň AUBREE vám poskytne efektivně organizovaný úložný prostor, který lze využít především v ložnici nebo také v předsíni. Je jen na vás jakou velikost této skříně zvolíte a jak velký úložný prostor zrovna potřebujete. Příjemná kombinace odstínu alpské bílé a šedé barvy vytváří neutrální dojem, snadno tak zapadne do jakéhokoliv interiéru. Zásuvky s kuličkovými pojezdy a kovovými vodícími kolejnicemi zajišťují tichý chod. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Pro snadné otevírání skříně slouží úchytky jednoduchého tvaru. Vnitřní vybavení skříně a počet dvířek bez i se zrcadlem z vnější strany se odvíjí od velikosti jednotlivých variant skříně. Jednoduchá a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 4-dveřová se 2 zrcadly - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 4-dveřová se 2 zrcadly - nábytek SCONTO online .cz