Sale!

Sconto Šatní skříň ARIANNA dub sonoma, 6 dveří, 2 zrcadla

10 539 

Tento model Sconto Šatní skříň ARIANNA dub sonoma, 6 dveří, 2 zrcadla je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 16999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 216337cf9eee Kategorie:

Popis

Základním předpokladem uspořádání vašeho šatníku je promyšlený systém ukládání. Moderní šatní skříň ARIANNA vám s tím pomůže. Elegantní propojení dekoru dubu a **zrcadlových dveří** působí nejen elegantně ale zároveň opticky zvětší váš interiér. Nábytkové elementy, jako jsou uvnitř **3 vložené police** společně s **3 šatními tyčemi**, zajišťují přehlednost a snadný přístup ke všem uloženým věcem. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je nenáročný na údržbu a je vhodný pro každodenní používání. Decentní **úchytky** usnadňují otevírání. Lze vytvářet kompletní skříňové sestavy s ostatními skříněmi ze stejnojmenného programu ARIANNA. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň ARIANNA dub sonoma, 6 dveří, 2 zrcadla - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň ARIANNA dub sonoma, 6 dveří, 2 zrcadla - nábytek SCONTO online .cz