Sale!

Sconto Šatní skříň ARIANNA alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, 3 zrcadla

13 019 

Tento model Sconto Šatní skříň ARIANNA alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, 3 zrcadla je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 20999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 9cf2cb99b4e4 Kategorie:

Popis

Základním předpokladem uspořádání vašeho šatníku je promyšlený systém ukládání. K tomu vám bude sloužit moderní šatní skříň ARIANNA. Vnitřní prostor je rozdělen do hlavních bloků o rozměrech 90/45/90 cm. Nábytkové elementy, jako jsou uvnitř vložené celkem 3 police spolu se 3 šatními tyčemi, umožňují dobrý přehled a snadný přístup ke všem uloženým věcem. Z vnější strany oceníte 3 zrcadlové dveře v prostřední části skříně, které zároveň opticky zvětší prostor. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu ve vysokém lesku. Decentní úchytky usnadňují otevírání. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň ARIANNA alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, 3 zrcadla - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň ARIANNA alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, 3 zrcadla - nábytek SCONTO online .cz