Sale!

Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 272 cm, 2 zrcadla

23 999  16 999 

Tento model Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 272 cm, 2 zrcadla je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 23999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 333e78e9875a Kategorie:

Popis

Vytvořte si moderní ložnici v jednoduchém stylu s industriálními prvky. Program ALYSSA kombinuje barvu chladnějšího odstínu grafit a teplého přírodního dekoru stříbrné jedle spolu s kovovými elementy v černé barvě. Šatní skříň ALYSSA, o šířce 272 cm a hloubce 65 cm, vám poskytne dostatečně velký úložný prostor, který je rozdělen do 4 hlavních částí. Dvě větší části uprostřed s posuvnými dveřmi obsahují každá jednu šatní tyč a nad ní vloženou polici. Boční části jsou užší a každá ukrývá za otočnými dveřmi 4 police. Sami si zvolíte, jestli upřednostňujete variantu se zrcadlem nebo bez. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 272 cm, 2 zrcadla - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 272 cm, 2 zrcadla - nábytek SCONTO online .cz