Sale!

Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 2 zrcadla

16 999 

Tento model Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 2 zrcadla je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 23999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 03060608be3f Kategorie:

Popis

Šatní skříň ALYSSA vnese do vaší ložnice kouzlo starých továren. Kontrast dekoru stříbrné jedle a chladné grafitové barvy vytváří společně kovovými elementy **industriální design**, který bude zajímavým prvkem vaší ložnice. **Zrcadlové dveře** opticky zvětší interiér a dodají skříni na eleganci. Vnitřní vybavení skříně je rozděleno na tři části. Největší část úložného prostoru je za posuvnými dveřmi v prostřední části skříně. Skládá ze **2 šatních tyčí** a **2 vložených polic** v horní části skříně. Boční části jsou užší a každá ukrývá za otočnými dveřmi **4 police**. Skříň je vyrobena z **laminovaného materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 2 zrcadla - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 2 zrcadla - nábytek SCONTO online .cz