Sale!

Sconto Šatní skříň ALANA I dub sonoma, šířka 205 cm

8 499 

Tento model Sconto Šatní skříň ALANA I dub sonoma, šířka 205 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 10999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 72fd616d22d0 Kategorie:

Popis

Šatní skříň ALANA se díky svému **klasickému nadčasovému stylu** hodí do každého interiéru. Jednobarevný a jednoduchý design lehce **zkombinujete s ostatními klasickými druhy nábytku**. Skříň je velmi multifunkční a lze ji umístit do ložnice, předsíně, nebo šatny. Za posuvnými dveřmi najdete **8 vložených polic** pro uskladnění oblečení, lůžkovin, nebo jiných předmětů, které nepotřebujete mít zrovna na očích. Vnitřní vybavení skříně je doplněno o šatní tyč, pro zavěšení ramínek s oblečením. Dveře se **zrcadlem** opticky zvětší váš interiér. Skříň je vyrobena z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň ALANA I dub sonoma, šířka 205 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň ALANA I dub sonoma, šířka 205 cm - nábytek SCONTO online .cz