Sale!

Sconto Rostoucí židle ELEN oranžová/červená

2 999 

Tento model Sconto Rostoucí židle ELEN oranžová/červená je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 762b81177b40 Kategorie:

Popis

Děti tráví stále více času u psacího stolu a současně se nevědomky učí správnému sezení. Dětská rostoucí židle ELEN podporuje zdravé sezení v průběhu růstu dítěte a působí jako prevence zdravotních problémů v pozdějším věku. Splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti z pravidla od 6 do 16 let. **Samostatně lze nastavovat výšku sezení, hloubku sezení i výšku zádové opěrky**. Potahová tkanina příjemná na dotyk je velmi odolná vůči oděru. Kolečka vhodná na koberec a úchyt na zádové opěrce usnadňují manipulaci se židlí. Područky jsou vhodným doplňkem, určeným spíše pro větší děti, a lze kdykoli samostatně dokoupit. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Dětské židle a křesla,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Rostoucí židle ELEN oranžová/červená - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Rostoucí židle ELEN oranžová/červená - nábytek SCONTO online .cz