Sale!

Sconto Rohový stůl VIVIENNE dub/bílá matná

12 999 

Tento model Sconto Rohový stůl VIVIENNE dub/bílá matná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 17999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 5fd3f2f8c654 Kategorie:

Popis

Rohový psací stůl VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněný o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. U stolu najdete prostornou zásuvku s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při jejím otevírání. Zásuvka je doplněna o další krytý úložný prostor s otočnými dvířky. Zásuvka a dvířka jsou navíc vybavena tlumeným samozavíráním. Pod pracovní deskou v rohu stolu najdete další vloženou polici, kam si můžete odložit šanony a knihy. Laminovaný materiál v dekoru dubu je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Psací stůl můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Rohový stůl VIVIENNE dub/bílá matná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Rohový stůl VIVIENNE dub/bílá matná - nábytek SCONTO online .cz