Sale!

Sconto Rohový PC stůl MATTHEW dub artisan

8 499 

Tento model Sconto Rohový PC stůl MATTHEW dub artisan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: f756abb3f9e2 Kategorie:

Popis

**Rohový PC stůl** MATTHEW vás zaujme **moderním vzhledem**. Pokud i vy hledáte stůl, který propojuje pracovní plochu a úložný prostor, tak je stůl MATTHEW správná volba. **Univerzální provedení** umožňuje stůl sestavit zrcadlově dle dispozic vašeho interiéru. PC stůl disponuje **širokou pracovní deskou**, která díky rohovému provedení umožňuje odložení knih, šanonů, apod. Ostatní kancelářské potřeby můžete uložit do vložených polic a tří zásuvek s úchytky, pro snadnou manipulaci. Rozměry hlavního pracovního stolu jsou: (ŠxVxH) 140x40x35 cm. Rozměry boční odkládací plochy se šuplíky: 160x64x35 cm (ŠxVxH). Stůl je vyroben z **dřevotřískové desky s voštinovým papírem**, která se vyznačuje svojí lehkostí. Určitě tuto vlastnost oceníte při montáži a manipulaci s nábytkem. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Rohový PC stůl MATTHEW dub artisan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Rohový PC stůl MATTHEW dub artisan - nábytek SCONTO online .cz