Sale!

Sconto Psací stůl VIVIENNE dub/černá matná

14 999 

Tento model Sconto Psací stůl VIVIENNE dub/černá matná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 20999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 18446bd30b25 Kategorie:

Popis

Psací stůl VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněný o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. U stolu najdete dvě prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při jejím otevírání. Zásuvky jsou doplněny o další krytý úložný prostor s otočnými dvířky. Zásuvky a dvířka jsou navíc vybavena tlumeným samozavíráním. Na bocích stolu najdete ještě odkládací přihrádky na šanony a knihy. Laminovaný materiál v dekoru dubu je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Psací stůl můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl VIVIENNE dub/černá matná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl VIVIENNE dub/černá matná - nábytek SCONTO online .cz