Sale!

Sconto Psací stůl s regálem THOMAS dub/šedá

2 939 

Tento model Sconto Psací stůl s regálem THOMAS dub/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: cb51867434e3 Kategorie:

Popis

**Psací stůl THOMAS s regálem** vás zaujme **asymetrickým a moderním vzhledem**. Pokud i vy hledáte stůl, který bude zajímavým prvkem vaší pracovny a zároveň poskytne úložný prostor, tak je stůl THOMAS správná volba. Pracovní stůl se skvěle hodí i do dětského či studentského pokoje. Propojení 4 polic ve tvaru kostek s pracovní deskou umožňuje **práci na PC**, psaní domácích úkolů, ale zároveň poslouží k **uložení knih**, nebo **vystavení dekorací**. **Laminovaná dřevotřísková deska** je nenáročná na údržbu a díky **dekoru dubu** působí teplým a útulným dojmem. Police jsou na zadní straně zakryté šedou deskou, tudíž nehrozí poškození omítky předměty, které uložíte do polic. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl s regálem THOMAS dub/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl s regálem THOMAS dub/šedá - nábytek SCONTO online .cz