Sale!

Sconto Psací stůl s regálem MELIS bílá/ořech

3 799 

Tento model Sconto Psací stůl s regálem MELIS bílá/ořech je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 5399.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 4ceaa45928d6 Kategorie:

Popis

Moderní psací stůl MELIS s originální konstrukcí a praktickým členěním úložného prostoru pro vaše věci. K dispozici je jedna uzavíratelná skříňka se 2 dvířky a s uvnitř vloženou jednou policí. Skříňka se nachází pod deskou stolu, a je spolu s bočnicí z druhé strany stolu, základem celkové stability. Regál tvoří otevřený prostor s celkem 4 policemi dvou různých rozměrů, které mohou sloužit k uložení knih nebo dekorací, které chcete mít neustále na očích a po ruce. Dostatečně velká pracovní deska stolu s hloubkou 60 cm, vám poskytne komfort pro plnění vašich pracovních povinností. Materiál je z odolného a velmi snadno udržovatelného lamina. Snadná a rychlá údržba. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl s regálem MELIS bílá/ořech - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl s regálem MELIS bílá/ořech - nábytek SCONTO online .cz