Sconto Psací stůl s regálem EMMET pinie cascina/modrá

4 399 

Tento model Sconto Psací stůl s regálem EMMET pinie cascina/modrá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4399.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 697b7b7a83c6 Kategorie:

Popis

**Psací stůl s regálem EMMET** vás zaujme **moderním vzhledem**. Pokud i vy hledáte stůl, který propojuje pracovní plochu a úložný prostor, tak je stůl EMMET správná volba. Je chytrým řešením do menších dětských pokojů. Rozšířením jedné police na hloubku 53 cm, zde vzniká pracovní deska, která umožňuje **práci na PC**, nebo psaní domácích úkolů. Stůl zároveň poslouží jako regál, nebo knihovna, kde si vaše děti mohou **uložit knihy** a **vystavit dekorace**. Po stranách stolu najdete háčky pro zavěšení dekorací, nebo školní tašky. Stůl je vyroben z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu. Psací stůl můžete kombinovat s dalším nábytkem z **nábytkového programu EMMET**. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl s regálem EMMET pinie cascina/modrá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl s regálem EMMET pinie cascina/modrá - nábytek SCONTO online .cz