Sale!

Sconto Psací stůl s regálem BENJAMIN dub ash/šedá vysoký lesk

10 999 

Tento model Sconto Psací stůl s regálem BENJAMIN dub ash/šedá vysoký lesk je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 14999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: c0a8b3642d1f Kategorie:

Popis

Vysoce funkční psací stůl s regálem BENJAMIN vytvoří ve vaší pracovně či kanceláři prostředí k efektivní práci. Stůl v sobě schovává bohaté členění úložného prostoru a plno dalších praktických funkcí, které zjednoduší jakoukoli činnost. Střídavě smontovatelná konstrukce usnadní jeho umístění do interiéru. Desku stolu lze pohodlně vysunout a to v rozmezí 90 – 124 cm, takže nabízí dostatečně velkou plochu pro samotnou práci. Menší skříňka na kolečkách usnadňuje celý tento proces. Ta má v sobě zabudovanou jednu zásuvku s policí. Na druhé straně se deska stolu vsouvá přímo do konstrukce regálu. Regál celkem zahrnuje osm vložených polic, z toho čtyři jsou skleněné, které jsou pro větší bezpečnost vyrobeny z tvrzeného bezpečnostního skla. Dolní část lze střídavě zakrývat díky posuvným dvířkám. Zadní stěna regálu má zdířku na kabeláž. Psací stůl s regálem BENJAMIN je dostupný v několika barevných variantách. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl s regálem BENJAMIN dub ash/šedá vysoký lesk - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl s regálem BENJAMIN dub ash/šedá vysoký lesk - nábytek SCONTO online .cz