Sale!

Sconto Psací stůl s regálem ANDREW dub artisan

7 149 

Tento model Sconto Psací stůl s regálem ANDREW dub artisan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 10999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 53a8aded8c9c Kategorie:

Popis

Hledáte stůl, který propojuje **pracovní plochu s knihovnou** a zároveň **šetří místo**? V tom případě je stůl ANDREW ideální volba. Díky svému minimalistickému designu se hodí do jakéhokoliv interiéru. Knihovna s vloženou policí a 2 zásuvkami je spojená s **výsuvnou pracovní plochou**. Hloubku pracovní plochy si tak můžete nastavit dle vlastních preferencí a dispozic interiéru. Můžete ji vysunout až na hloubku 70 cm. Zásuvky jsou opatřeny **zapuštěnou rukojetí** s plastovou vložkou, manipulace s nimi je tak mnohem snazší. Stůl ANDREW je vyroben z **dřevotřískové voštinové desky**, která se vyznačuje svojí lehkostí. Montáž a přesouvání nábytku tak bude mnohem jednodušší. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl s regálem ANDREW dub artisan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl s regálem ANDREW dub artisan - nábytek SCONTO online .cz