Sale!

Sconto Psací stůl s regálem ADAM dub sonoma/bílá matná

5 699 

Tento model Sconto Psací stůl s regálem ADAM dub sonoma/bílá matná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 0a547deb411a Kategorie:

Popis

Psací stůl ADAM s regálem v moderním stylu se hodí nejen do pracovny, ale i do dětského pokoje. Kombinace přírodního dekoru dub sonoma s bílými dvířky úložných prostor vytváří příjemný kontrast, který zaručeně zůtulní vaši domácnost. Pracovní deska o hloubce 65 cm je spojena s regálem, který nabízí dva kryté úložné prostory s kovovými úchyty a tři vložené police pro umístění knih a dekorací. Spodní přihrádka regálu je vhodná pro uložení PC příslušenství. Nábytek je z laminovaného materiálu, který vyniká svou nenáročností na údržbu. Stůl ADAM disponuje ABS hranami, které jsou typickým zakončením ploch laminovaných desek a zabraňují mechanickému poškození a vnikání vlhkosti do materiálu. Vnější plocha stolu je vybavena háčkem pro zavěšení batohu, nebo pracovního kufříku. Kombinace pracovního stolu s regálem bude zaručeně multifunkčním prvekem vaší domácnosti. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl s regálem ADAM dub sonoma/bílá matná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl s regálem ADAM dub sonoma/bílá matná - nábytek SCONTO online .cz