Sale!

Sconto Psací stůl ROLANDO bílá/dub

9 999 

Tento model Sconto Psací stůl ROLANDO bílá/dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 73e9994cd8cd Kategorie:

Popis

Na první pohled komoda, jedná se však o psací stůl ROLANDO, který v sobě schovává **naklápěcí desku podporovanou výsuvným elementem**. Nabídne vám tak místo pro vaši práci, ale i úložný prostor pro všechny vaše věci. Kombinace **bílé barvy s dubovým dekorem** vytváří v místností čistý dojem, můžete ho tak umístit do různých typů interiérů. Vnitřek horní části je vyplněn **prostředním prostorem pro váš monitor**, po stranách naleznete vždy jednu polici, kam můžete uložit šanony či dokumenty. **Dva otvory pro kabeláž** vám usnadní zapojení vašich přístrojů. Celý tento prostor je chráněn naklápěcí pracovní deskou. Spodní výsuvný element podporuje desku proti přetížení, takže je nutné ho při práci vždy vysunout. Dolní část vám plně poslouží pro uložení všeho potřebného. K dispozici máte **dvě zásuvky** a **jednu vnitřní polici v levé a pravé straně**. Tělo z **laminovaného dřevěného materiálu** se vyznačuje lehkou údržbou. Naklápěcí deska, dvířka a zásuvky jsou naopak vyrobeny z **kvalitního MDF materiálu**, který se taktéž snadno udržuje. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl ROLANDO bílá/dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl ROLANDO bílá/dub - nábytek SCONTO online .cz