Sale!

Sconto Psací stůl NATHANIEL světle šedá/černá

10 999 

Tento model Sconto Psací stůl NATHANIEL světle šedá/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 15499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 84364100ef22 Kategorie:

Popis

Minimalistický psací stůl NATHANIEL splní vaše požadavky pro každodenní pracovní činnost. Zaujme svou čistou **celokovovou konstrukcí** v barevné kombinaci světle šedé desky a černého podstavce. Toto spojení bude ve vaší pracovně či kanceláři vynikat. Stůl disponuje **výškově nastavitelným rámem** v rozmezí 63 – 128 cm, takže můžete při práci klidně stát. Výšku si nastavíte za pomocí **chytrého panelu**, který se nachází pod deskou. Tlačítka „nahoru“ a „dolů“ vám umožní vybrat si přesnou výšku dle libosti, ovšem máte i možnost **volby přednastavené výšky**, a to stisknutím patřičného paměťového tlačítka. Deska stolu dále obsahuje **otvor pro kabeláž**, což přidá na celkové přehlednosti. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl NATHANIEL světle šedá/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl NATHANIEL světle šedá/černá - nábytek SCONTO online .cz