Sale!

Sconto Psací stůl MUDDY šedá/bílá

8 199  5 799 

Tento model Sconto Psací stůl MUDDY šedá/bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 9d527b3486a8 Kategorie:

Popis

Psací stůl MUDDY o výšce 75 cm je svou konstrukcí velmi jednoduchý a lze ho díky tomu libovolně nakombinovat a obohatit nejen úložným prostorem navíc, ale zároveň také vytvořit extra pohodlné místo k sezení, můžete vybírat ze dvou druhů mobilních kontejnerů MUDDY. Rozměry desky stolu o šířce 160 cm a hloubce 70 vám zajistí dostatek místa a pohodlí pro vaši práci. V desce stolu se nachází také otvor pro kabeláž a přímo pod deskou stolu navazuje prostor, kam lze zavěsit a odložit tyto kabely, aby vám zbytečně nezavazely pod nohama. Povrchovou úpravou desky stolu je odolné a na údržbu nenáročné lamino s ABS hranami. Kovové nohy ve tvaru U v bílém odstínu dodávají stolu celkovou stabilitu. Kancelářským nábytkem MUDDY, který je charakteristický kombinací čistého designu a dobře organizovaného úložného prostoru, snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Stůl je dodáván v demontovaném stavu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl MUDDY šedá/bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl MUDDY šedá/bílá - nábytek SCONTO online .cz