Sconto Psací stůl MONA III černá/hnědá

7 899 

Tento model Sconto Psací stůl MONA III černá/hnědá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: f8a7dccfaffd Kategorie:

Popis

Rohový psací stůl MONA III díky kombinaci rustikální hnědé barvy a kovových prvků nabývá industriálního vzhledu. Tento styl nábytku se skvěle hodí do loftového bytu. Ať už ho umístíte do vaší pracovny, nebo kanceláře, určitě se zde bude skvěle vyjímat a bude zajímavým prvkem v interiéru. Rohová psací deska umožňuje práci na stolním PC a laptopu současně. V levé části naleznete skříňku se zásuvkou a otevřenou přihrádkou. V pravé části stolu je otevřený úložný prostor s odnímatelnými policemi. Po vyjmutí police zde vznikne místo pro umístění PC příslušenství. Kovové nohy, které jsou ve spodní části nastavitelné, umožňují vyrovnávání drobných podlahových nerovností. Tudíž podkládání stolu různými předměty již odzvonilo! Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl MONA III černá/hnědá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl MONA III černá/hnědá - nábytek SCONTO online .cz