Sale!

Sconto Psací stůl JAY bílá/grafit

11 999 

Tento model Sconto Psací stůl JAY bílá/grafit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 15999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 0ffd06011d4c Kategorie:

Popis

Vybavte vaši pracovnu praktickým pracovním stolem JAY, který vám poslouží pro každodenní pracovní aktivity. **Spojení bílé a grafitové barvy** působí moderně a díky tomu se bude vyjímat takřka v jakkoli zařízeném interiéru. Na vyvýšené polici máte zde možnost uložení vašeho monitoru či dokumentů, výsuvná deska vám zase umožní umístit například vaši klávesnici anebo i notebook. **Výsuvnou desku** lze vysunout až do 46 cm, takže si ji můžete dle potřeby korigovat, pokud potřebujete více místa. **Spodní dvě zásuvky** doplňují stůl o další úložný prostor, manipulaci vám navíc usnadní dvě decentní úchytky. Tělo a nohy z **laminovaného dřevěného materiálu** se vyznačují zvýšenou odolností a lehkou údržbou. Deska stolu je naopak vyrobena z **kvalitního lakovaného MDF materiálu** s matným povrchem, která se taktéž snadno udržuje. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl JAY bílá/grafit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl JAY bílá/grafit - nábytek SCONTO online .cz