Sale!

Sconto Psací stůl IAN II dub artisan/šedá

8 499 

Tento model Sconto Psací stůl IAN II dub artisan/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 65741602ea0b Kategorie:

Popis

PC stůl IAN II perfektně zapadne do každého **studentského** či **dětského pokoje**, ale umístit ho můžete i do své **pracovny**. Rovné linie a atraktivní kombinace šedé barvy s dekorem dubu artisan doplňuje stůl moderním nádechem. Horní police vám umožní **postavit až dva monitory**, kabely pak můžete vézt do otvoru, který se nachází v menším prostoru za výklopnými dvířky. Tato police taktéž disponuje **LED osvětlením**, což přidá na celkové atmosféře. PC skříň jednoduše umístíte do patřičného prostoru v levé části pod hlavní deskou. Po levé straně máte taktéž k dispozici **polici se čtyřmi přihrádkami** pro všechny vaše drobnosti. Pravá strana se dále činní skříňkou v podobě **zásuvky a dvířek**, kam můžete uložit vše, co nechcete mít na očích. Materiál stolu se vyznačuje snadnou údržbou. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl IAN II dub artisan/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl IAN II dub artisan/šedá - nábytek SCONTO online .cz