Sale!

Sconto Psací stůl HOKO antracitová

12 999 

Tento model Sconto Psací stůl HOKO antracitová je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 17999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 77c50d26d4ef Kategorie:

Popis

Jednoduchý a funkční psací stůl HOKO splní požadavky také náročnějších uživatelů. Podporuje ergonomické držení těla během každodenního sezení. Díky jednoduchému ovládání pomocí tlačítka nastavíte požadovanou výšku pracovní desky v rozsahu od 70 do 120 cm. Sami si tak vytvoříte efektivně variabilní pracovní prostředí, kdy během práce budete moct nejen pohodlně sedět, ale v případě potřeby i stát. Jednoduché synchronní ovládání s elektrickým jednomotorovým pohonem zajišťuje, že se bude deska stolu zvedat plynule a rovnoměrně na obou stranách zároveň. Funkce STOP CONTROL zabrání nežádoucí kolizi v případě jakýkoliv překážek v průběhu manipulace. Pracovní deska je vyrobena z laminované dřevotřísky s hranami opatřenými plastovým ABS materiálem. Integrovaný průchod v desce stolu zajišťuje bezpečné vedení kabelů. Kovové práškově lakované nohy ve tvaru T mají výškově nastavitelné podlahové kluzáky, které slouží k dorovnání podlahových nerovností a tím přispívají k větší stabilitě stolu. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl HOKO antracitová - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl HOKO antracitová - nábytek SCONTO online .cz