Sale!

Sconto Psací stůl FARGO 07 smrk canyon/šedá

2 579 

Tento model Sconto Psací stůl FARGO 07 smrk canyon/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: ddd2717ee880 Kategorie:

Popis

**Psací stůl FARGO 07** je originálním a zároveň funkčním prvkem do studentského pokoje. Ocelově šedá pracovní deska a korpus v dekoru smrku canyon s originálními potisky, dodává nábytku **industriální vzhled**. **Pracovní deska o hloubce 55 cm** poskytuje dostatek prostoru pro práci na PC i pro psaní domácích úkolů. Pod pracovní deskou jsou **2 prostorné šuplíky** s kovovými pojezdy, které zabezpečují šetrné dovírání. Hlavním materiálem je **laminovaná dřevotřísková deska**, která je doplněna o horní desku a přední část zásuvek z **dřevovláknité MDF desky** s ABS hranami. Tento materiál disponuje odolností vůči mechanickému zatížení a působení vlhkosti. Stůl lze kombinovat s ostatními druhy nábytku z programu FARGO. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl FARGO 07 smrk canyon/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl FARGO 07 smrk canyon/šedá - nábytek SCONTO online .cz