Sale!

Sconto Psací stůl COOPER dub riviera/bílá matná

8 499 

Tento model Sconto Psací stůl COOPER dub riviera/bílá matná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 9207336af866 Kategorie:

Popis

Rohový stůl COOPER vás zaujme svým moderním stylem a kontrastem bílého korpusu s prvky v přírodním dekoru. Pracovní deska stolu je variabilně nastavitelná, můžete si tak zvolit, zda bude umístěná vpravo či vlevo a přizpůsobit tak stůl vašemu interiéru. Určitě oceníte i velké množství úložných prostor v podobě vložených polic a krytého úložného prostoru za posuvnými dveřmi. Na vnější straně nohy stolu je integrován kovový háček pro zavěšení pracovní tašky, nebo školního batohu. Také zde najdete malé odkládací místo, kde můžete uložit drobné kancelářské potřeby. Pracovní deska je z laminovaného materiálu nenáročného na údržbu a zakončena ABS hranami, které zabraňují mechanickému poškození nábytku a vnikání vlhkosti do materiálu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl COOPER dub riviera/bílá matná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl COOPER dub riviera/bílá matná - nábytek SCONTO online .cz